خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

مزایای استخدام توانیابان

دسته‌بندی نشده بهمن ۲۰, ۱۳۹۶

مزایای استخدام توانیابان

دلایل ساده ای وجود دارد که چرا باید در استخدام از افراد توانیاب استفاده کرد.

عملکرد قوی

نظرسنجی های چندگانه نشان می دهد که کارفرمایان زیادی هستند که کارآیی کارکنان معلول خود را بسیار مهم می دانند. علاوه بر این، کارکنان معلول دارای سوابق حضور و غیاب بهتر و میزان نگهداری بهتری هستند.

به عنوان مثال، یک تحقیق توسط موسسه بهره وری شرکت  (I4CP) دریافت که:

بیش از سه چهارم کارفرمایان، کارکنان با معلولیت های فکری و پیشرفت  (IDD) را به خوبی یا بسیار خوب در مورد عوامل عملکرد رتبه بندی می کنند.

۷۳% گزارش شده است که تجربه مثبتی در زمینه افراد مبتلا به IDD گزارش شده است.

بالاترین کیفیت کارکنان با IDD، قابلیت اطمینان (۸۹٪)، ادغام با همکاران (۸۷٪) و انگیزه (۸۶٪) بود.

و به گفته سازمان ملل:

“مطالعات اشتغال ملی، از جمله تجزیه و تحلیل روی افراد ۳۰ ساله توسط DuPont de Nemours، نشان می دهد که افراد دارای معلولیت دارای رتبه های عملکردی برابر و یا بالاتر، نرخ نگهداری بهتر و غیبت کمتر است.”

استعداد ، استعداد را گسترش می دهد

همانطور که هر کارفرمایی می داند، پیدا کردن فرد مناسب برای موقعیت کاری می تواند دشوار باشد. حتی هنگامی که درصد قابل توجهی از نیروی کار را از ظرف خود جدا کنید، حتی عمدا یا ناخواسته، به دلیل ناتوانی که ممکن است بر توانایی آنها در انجام کار تاثیر نگذارد، حتی سخت تر می شود.

میلیونها نفر از افراد معلول وجود دارند که واجد شرایط کار هستند، اما توسط بسیاری از کارفرمایان کم ارزش می شوند. بنابراین، شما می توانید افراد با مهارت ها و مدارک تحصیلی را پیدا کنید ، با انگیزه و سایر ویژگی های ذکر شده در مطالعه I4CP بالا که رقبای شما ممکن است نادیده گرفته شوند.

مرتبط با مشتریان شما

این یعنی که در بین مشتریان شما افرادی وجود دارند که معلول هستند . “کارمندان با معلولیت به مشتریان با معلولیت ارتباط بهتری دارند”.

دریافت معافیت های مالیاتی و سایر انگیزه ها

در برخی از کشورها، اگر کارکنان معلول را استخدام کنید، ممکن است برای مشوق های دولتی واجد شرایط باشید.

مثلا در ایالات متحده، اعتبار دسترسی معلولان، کاهش مالیات بر عوارض و مالیات بر فرصت های کار، همه مشوق های مالی برای شرکت هایی هستند که موانع را برای اشتغال برای افراد معلول را حذف می کنند. اطلاعات بیشتر در وب سایت IRS در دسترس است و اگر شما در جای دیگری قرار دارید، می توانید جزئیات مشابه را در کشور خود جستجو کنید.

این انگیزه ها به طور کلی به اندازه کافی بزرگ نیستند که تنها دلیل برای استخدام افراد توانیاب مطرح شوند، اما در صورت همراه بودن با دلایل فوق، یک شیرین کننده خوب را ارائه می دهند!.

   

464 بازدید کل ، 2 امروز

  

 • ایده های کسب و کار برای افراد توانیاب

  ایده های کسب و کار برای افراد توانیاب

  با در بهمن ۱۹, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  این مقاله به راه اندازی کسب و کارها توسط توانیابان در ایالات متحده آمریکا اشاره می کند و امیدواریم در ایران نیز به این افراد توجه خاصی شود واقعاً حمایت از این افراد نه تنها به اقتصاد جامعه کمک خواهد کرد بلکه از لحاظ روحی و روانی بسیار تاثیر گذار می باشد. طبق گزارش اداره […]

 • ایده های خود اشتغالی برای افراد توانیاب

  ایده های خود اشتغالی برای افراد توانیاب

  با در بهمن ۲۳, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  افرادی که دارای معلولیت هستند و می خواهند به خودکفایی اقتصادی دست یابند ممکن است خود اشتغالی را در نظر بگیرند. مزایای خود اشتغالی بسیار زیاد است و به لطف کسب و کارهای آنلاین و در منزل، انتظار یافتن کار و دستمزد قابل قبول بهتر از آن است که مورد استفاده قرار گیرد. بازاریابی اینترنتی […]

 • مزایای استخدام توانیابان

  مزایای استخدام توانیابان

  با در بهمن ۲۰, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  دلایل ساده ای وجود دارد که چرا باید در استخدام از افراد توانیاب استفاده کرد. عملکرد قوی نظرسنجی های چندگانه نشان می دهد که کارفرمایان زیادی هستند که کارآیی کارکنان معلول خود را بسیار مهم می دانند. علاوه بر این، کارکنان معلول دارای سوابق حضور و غیاب بهتر و میزان نگهداری بهتری هستند. به عنوان […]

 • رانندگی توانیابان

  تکنولوژی در خدمت رانندگی توانیابان

  با در بهمن ۲۴, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  با پیشرفت های فناوری رانندگی برای معلولین شدید دیگر یک رویا و آرزوی دست نیافتنی نیست… فناوری های جدید این امکان را به افراد دارای معلولیت داده است که بتوانند با معلولیت‌های شدید جسمی حرکتی هم رانندگی کنند. این افراد به دلیل محدودیت‌هایی که دارند نیاز به استفاده از خودروهایی با امکانات خاص دارند. برای […]

 • ایجاد شغل و انگیزه برای توانیابان

  ایجاد شغل و انگیزه برای توانیابان

  با در بهمن ۲۰, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  روز جهانی معلولین از سال ۱۹۹۲ که از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد اعلام شد، هر ساله در ۱۲ آذر یا ۳ دسامبر برگزار می‌شود. هدف از تعیین این روز ارتقاء رشد اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیتهای مختلف؛ و افزایش آگاهیهایی بوده است که می‌بایست از مسئله پیوستن افراد معلول در تمامی […]

CLOSE
CLOSE