خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سایت:

اصطلاحاتی که در این شرایط و قوانین به کار رفته است دارای معانی زیر است :

توان خواه: افرادی که در سایت همیار مهر به منظور دریافت خدمات و رفع نیاز شان ثبت نام کرده اند.

متخصص: افرادی که در سایت همیار مهر به منظور داوطلب و ارائه تخصص شغلی خود به توان خواه ثبت نام کرده اند. (که میتوانند جزو توان خواه نیز باشند.)

تمام افراد: توان خواه و متخصصین.

همیار مهر: سایتی که تیم همیار مهر پشتیبانی و ارائه میدهد.

حساب کاربری: حسابی است که افراد برای استفاده از سرویس همیار مهر در سایت مذکور ایجاد کرده اند.

اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط توان خواه و متخصصین در اختیار همیار مهر قرارداده می شود .مانند آدرس ،تلفن ،کد ملی ،کارت عضویت بهزیستی و …

ثبت نام در سایت همیار مهر، به منزله پذیرفتن قوانین و مقررات سایت می باشد. به مرور زمان و با پیشرفت سایت،امکان تغییراتی در قوانین وجود دارد ؛لذا عدم اعتراض به این قوانین ، نشانگر پذیرش و عمل به آن توسط کاربران میباشد.

جهت استفاده از خدمات سایت همیار مهر، افراد میبایست حساب کاربری ایجاد نموده و تمام مشخصات خود از قبیل نام ، نام خانوادگی ،آدرس پست الکترونیکی، تلفن ثابت و شماره همراه خود را درج نمایند.

متخصصین با ثبت نوع خدمات خود در همیار مهر تأیید می‌کنند که خدمات ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود:

مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،

ناقض حریم شخصی افراد،

تمام افراد بدون تصویر در بخش‌های صفحه معرفی خدمات

استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی نامناسب در توضیحات عنوان و نظر ها

استفاده از حروف و زبان انگلیسی برای توضیحات

ابزار یا آموزش‌های مخرب،

ارائه کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد به توان خواه

خدمات مرتبط با همسریابی، دوست‌یابی

خدمات محرمیت، صیغه و ازدواج

درج شماره حساب در متن خدمات

خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود

معرفی سایت‌، یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با همیار مهر را دارند

درج مکرر خدمات های یکسان حتی با عناوین متفاوت

قرار ملاقات غیرتجاری به صورت آنلاین

وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی و

هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی و تمام اطلاعات دیگران پیگرد قانونی دارد و خدمات دهنده مسئول آن تلقی شده و همیار مهر در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری تمام افراد می بایست پروفایل خود را با اطلاعات صحیح و بروز تکمیل کنند و همه افراد اعم از توان خواه و یا متخصص، می بایست فرم احراز هویت را بصورت کامل ارایه نمایند. در غیر اینصورت مجاز به ارایه و یا گرفتن خدمات نمی باشند.

 —————————————–

مقررات:

۱۰ کاربر مواظف است اطلاعات خواسته شده را به طور صحیح و منطبق با واقعیت و همچین اطلاعات جدید و به روز را در اختیار سایت همیار مهر قرار بدهند.

۱۱ هر فرد میتواند تنها یک حساب کاربری در همیار مهر ایجاد کند.

۱۲ مسئولیت کلیه فعالیت هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در همیار مهر و سایر خدمات مربوط به سایت انجام می شود به عهده خود کاربران می باشد. در صورت فراموشی یا مفقود شدن اطلاعات حساب کاربری ، در اسرع وقت ما را در جریان این امر قرار دهید. عواقب احتمالی سوءاستفاده از این اطلاعات بر عهده شخص کاربر خواهد بود.

۱۳ کاربران حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب کاربری خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کنند.

۱۴ درصورتی که اطلاعات احراز هویت ثبتی توسط متخصص یا توان خواه ناقص، مخدوش یا غیرواقعی باشد و یا در اسرع وقت ثبت نگردد، حساب کاربری ایجاد شده مسدود خواهد شد.

۱۵ ارائه خدمات و استفاده از آن ، در چهارچوب قوانین و عرف جمهوری اسلامی ایران.خواهد بود.

۱۷ متخصصین و توان خواه،متعهد به ارائه و دریافت خدمات مجاز و معقول و متعارف هستند. چنانچه پس از پذیرش ارائه یا دریافت خدمات در زمان ملاقات، درخواست غیر متعارف ، غیرقانونی و غیر عرفی یا خارج از توافق قبلی بین توان خواه و متخصص شود افراد مجاز به لغو (امتناع از انجام) خدمات خواهند بود.

۱۸ دریافت خدماتی که ارائه آنها منوط به پرداخت هزینه میباشد، پرداخت در زمان ملاقات و قبل از شروع دریافت خدمت میباشد. در صورت عدم پرداخت مبلغ توسط معلول، متخصص هیچ الزامی در جهت ارائه خدمت نداشته و در صورت ارائه خدمت و عدم پرداخت مبلغ توسط توان خواه، همیار مهر هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۱۹ هرگونه استفاده از نام، نشان، خدمات و … که برای سایت همیار مهر و حامیان آن باعث خسارت و ضرر و زیان باشد ،ممنوع و جبران آن بر عهده ی فرد خاطی میباشد.

۲۰ تمام افراد می پذیرند که همیار مهر ممکن است از ثبت sms پیامک به عنوان راه ارتباطی با وی استفاده کند افراد میتوانند درخواست کنند که ثبت این پیامک ها قطع شود اما می پذیرند که با انصراف از دریافت این پیام ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شوند.

۲۱ متخصص موظف است قبل از مشخص کردن زمان قطعی برای ارائه خدمات به توان خواه ،تصویر فرد توان خواه متقاضی خدمات را از طریق پست الکترونیک یا راه های ارتباطی آنلاین دریافت و مشاهده کند. انجام این کار در جهت ارتقای اعتماد افراد به یکدیگر و بهبود ارائه و دریافت خدمات خواهد بود و از جانب سایت همیار مهر ، پیشنهاد میشود.

۲۲ توان خواه پس از تماس با متخصص مورد نظر و گرفتن وقت قبلی ، قبل از ورود متخصص به منزل یا محل مورد نظر عکس پرسنلی ارائه شده از چهره متخصص در پنل کاربری وی در سایت همیار مهر را با چهره ایشان مطابقت داده شود و اگر عکس متخصص با فردی که در محل قرار حضور دارد مطابقت نداشت از دریافت خدمات انصراف دهند و در اسرع وقت به همیار مهر اطلاع داده شود.

۲۳ به توان خواه عزیز پیشنهاد میشود در زمان دریافت خدمات ، در منزل تنها نبوده و یک همراه در طول زمان دریافت خدمات، در محل حضور داشته باشد.

۲۴ همیار مهر به متخصصین پیشنهاد می کند برای ارائه خدمات بهتر به توان خواه، مسیری را در محل کار خود برای جابجایی ویلچر تعبیه کرده و در نظر داشته باشند.

۲۵ توان خواه موظف اند که فقط در زمانهای تعیین شده در صفحه متخصصین، با ایشان تماس حاصل کنند و در غیر این صورت مجاز به استفاده از سایت همیار مهر نیستند و با مشاهده چنین رفتاری حساب کاربری آنها مسدود خواد شد.

۲۶ در سرویس همیار مهر ،متخصص مختار است درخواست ارائه خدمات را بپذیرد یا رد کند. لذا هر خدماتی که ارائه یا دریافت می شود باید به عنوان یک قرارداد لازم و مستقل بین توان خواه و متخصص در نظر گرفته شود.

۲۷ تمام کاربران متعهد می شوند پس از اتمام خدمات مربوطه، از اطلاعاتی که فی ما بین آنها رد و بدل شده است، سوءاستفاده ننموده و درصورت مشاهده چنین رفتاری ، حساب کاربری مسدود خواهد شد . همچنین در صورتی که استفاده ناصحیح از این اطلاعات سبب ورود ضرر و زیان به طرف مقابل شده باشد طبق قانون موظف به جبران آن خواهند بود.

۲۸ خدمات همیار مهر ممکن است با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه شود که سایت همیار مهر کنترلی روی آنها ندارد. در چنین شرایطی تمام افراد می‌پذیرند که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و همیار مهر مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.

۲۹ هزینه های پرداخت شده به متخصصین در راستای دریافت خدمات، پس از انجام کار به هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود. اما در صورتی که خدمات ارائه شده ، مغایرتی با امور توافق شده از قبل داشته باشند، و نتیجه مورد نظر به دست نیامده باشد ، این امر بوسیله توافق طرفین حل و فصل خواهد شد.

۳۰ متخصص می پذیرد در زمان پر کردن فرم ارائه خدمات در حساب کاربری خود تمام فیلد های موجود را با اطلاعات صحیح و برنامه ریزی شده پر کند و نسبت به خدمات داوطلبانه و ارائه آن مسئول و متعهد بماند.

۳۱ متخصص مختار است برای ارائه خدمات مبلغی تعیین کند یا بصورت رایگان برای افراد نیازمند خدمات خود را ارائه دهند و همچنین می تواند هزینه رفت و آمد خود را با خدمات گیرنده محاسبه کند و توان خواه موظف هستند هزینه های درخواستی متخصص را پرداخت کنند.

۳۲ متخصص مجاز و مختار است برای کسب درآمد در سایت همیار مهر ثبت نام و خدمات خود را ارائه دهد.

۳۳ ثبتنام در همیار مهر ، بدین معناست که تمام متخصصین دارای مجوز های قانونی و معتبر در زمینه شغلی و تخصص هایی که در سایت همیار مهر ارائه می دهند هستند.

۳۴ متخصص میپذیرد در زمان ارائه خدمات، نکات بهداشتی را رعایت کند و از ابزار و وسایل سالم، بهداشتی و معتبر استفاده کند.

۳۵ این امکان وجود دارد که توان خواه در استفاده از خدمات ارائه شده ، از متخصصین خانم یا آقا با توجه به شرایط خود خدمت گیرند. در این زمینه باید به عرف و قانون توجه و عمل نمود.

۳۷ متخصص موظف است مدارک و مجوز های که توسط همیار مهر خواسته شده است و این مدارک لازمه تایید هویت خود می باشد را جهت تایید نهایی خدمات، ثبت نماید.

۳۸ توان خواه در صورتی که پس از قطعی و نهایی شدن گرفتن یک خدمت، به هر علتی از آن خدمت بخصوص منصرف شدند، بلافاصله و قبل از ساعت مقرر شده، متخصص را از ملغی شدن قرار مطلع نمایند. در غیر این صورت و در صورت اطلاع متخصص از این موضوع در زمان حضور در محل ارائه خدمت ،توان خواه ملزم به پرداخت کل مبلغ مقرر شده میباشد. در صورت کنسل شدن قرار ملاقات توسط توان خواه بدون اطلاع قبلی به متخصص، بیش از دوبار ، حساب کاربری توان خواه مورد نظر مسدود و نامبرده از دریافت خدمات موجود در سایت محروم خواهد شد.

۳۹ همیار مهر با استفاده از نظارت های خود به مدارک ارائه شده تمام افراد، تلاش می کند سامانه ای جامع برای رفاه حال توان خواه ارائه دهد.

۴۰ همیار مهر تمام تلاش خود را جهت استفاده از متخصصین معتبر بکار میگیرد ، اما تضمینی نسبت به اجرا شدن تمام موارد ندارد و توان خواه می بایست نکات ایمنی و مراقبتی را شخصا رعایت کرده و در نظر داشته باشند و مسئولیت نهایی انتخاب ارائه دهنده و گیرنده خدمات به عهده طرفین بوده و سایت همیار مهر در این زمینه مسئولیتی نخواهد داشت.

۴۵ تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد همیار مهر محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر با تصمیم مقام صالح.
۴۶ مسئولیت همۀ اقدامات و افعال تمام افراد توان خواه و متخصص که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام ارائه خدمات) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال تمام افراد) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و همیار مهر هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و همیار مهر می‌تواند ضمن غیر فعال کردن متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی همیار مهر بعمل آورد.

۴۷ هر گونه اقدامی از سوی تمام افراد که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار همیار مهر شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و همیار مهر حق غیر فعال نمودن فرد و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.

۴۸ متخصص می پذیرند برای ثبت نام و ارائه خدمات در فرم ارائه خدمات و فرم احراز هویت تصویر پرسنلی یا تصویر تمام رخ از چهر خود را در آن وارد کند و متخصص این حق را به همیار مهر میدهد تا تصویر وی را در کنار محتوای معرفی خدمات و اطلاعات تماس وی برای تمام افراد به نمایش بگذارد.

۴۹ در صورتی که همیار مهر با توجه به دلایل منطقی و متقن به این نتیجه برسد یک کاربر توان خواه یا متخصص می تواند برای سایت همیار مهر یا سایر متخصصین و توان خواه خطرناک، نامطلوب و یا زیانبار باشد، حق حذف دسترسی کاربر مذکور را به سرویس همیار مهر دارد.

۵۰ جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ثبت اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به همیار مهر، از طریق سیستم رایانه‌ای همیار مهر بعمل می آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام میدارد.

۵۱ تمامی افراد توان خواه و متخصص می‌پذیرند هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف همیار مهر به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.

۵۲ تمام افراد توان خواه و متخصصین با عضویت در سرویس همیار مهر قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کند.

از این که مطالب فوق را مطالعه کردید سپاسگذار شما هستیم

CLOSE
CLOSE